Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Voodoo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

У Voodoo розкривається досить страшна тематика, оскільки користувач потрапляє в обитель чаклуна, який знає немало заклинань, щоб призвати чорну магію. Ігровий автомат був створений компанією Ендорфіну. Слот пропонує геймеру зануритися в незвичайний світ, де закладені немало цікавих спецефектів, а також спеціальних функцій, які і зроблять ігровий процес дійсно результативним.

Безкоштовна гра на автоматі Voodoo

У ігровому автоматі екран занурюється в отруйні колірні відтінки. У Voodoo на задньому плані промальовувало справжнє місце для жертвопринесень, і саме тому виробники додали декілька зображень черепів. У ігровому автоматі атмосферу додає музичний супровід, який наводить не менший жах. У Voodoo кожен символ знаходиться у свого осередку, і усі вони відмежовуються між собою зеленими ліанами. При отриманні виграшних спінів слот починає заповнюватися дивним димом, що наводить ще більший жах.

Функції на автоматі Voodoo

У Voodoo закладені 5 барабанів і 10 ігрових ліній.Ігровий процес в ігровому автоматі стане проходити максимально результативно після того, як гравець розбереться з усіма ігровими показниками. Якщо настроїти клавішу bet one, то гравець зуміє призначити суму ставки. Для активації ігрових ліній є кнопка lines. Після того, як користувач скористається опцією max bet, то на його поточний рахунок стануть поступати максимальні ігрові виплати. Для того, щоб контролювати ігровий процес, треба натиснути на spin.
При переході на autoplay можна забути про постійний запуск обертань. У info знаходиться не просто увесь перелік ігрових правил, але також є таблиця з ігровими коефіцієнтами ігрового автомата.

Ризик-гра на автоматі Voodoo

Ризик-гра в ігровому автоматі залишається незмінною і припускає можливість відгадати, яка саме гральна карта є найвищою. Але тільки треба не просто вибрати карту, а перебити вибір дилера. Геймеру надається тільки одна спроба, і при тому, що припускається помилки увесь поточний рахунок відразу ж згорає. Вірна відповідь подарує збільшений в 2 рази виграш.
Спеціальний символ на ігровому полі усього лише один – чаклун. Його появу допомагають добудувати успішну комбінацію. Якщо цих символів з’являється декілька, то починає діяти бонусный режим, що припускає перелік вільних спінів. Всього їх буде 10. Почне діяти множник.
У Voodoo намічається максимально страшний ігровий процес з результативними спеціальними функціями.