Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Vovka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
vovka

Скріншоти ігрового автомата Vovka

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Vovka

Инструментальный ящик

Инструментальный ящик

x1 Bonus

Открытый Ларец

Открытый Ларец

x1 Wild

Печка

Печка

x1 Scatter

Пряник

Пряник

x3 5

x4 30

x5 100

Петушок

Петушок

x3 10

x4 40

x5 150

Корытце

Корытце

x3 10

x4 50

x5 200

Топорище

Топорище

x3 30

x4 100

x5 500

Книга сказок

Книга сказок

x3 30

x4 150

x5 600

Король

Король

x2 5

x3 50

x4 300

x5 2000

Вовка

Вовка

x2 10

x3 200

x4 800

x5 5000

Ігровий автомат Vovka 

Кожен школяр, вивчаючи черговий твір, мріяв сам туди потрапити. Компанія Ивоплей знає багато росіян казок, тому не побоялася випустити ігровий автомат на цю тематику. Геймер знову відчує себе дитиною, яка раз по раз перегортає одну казку за іншою на Vovka.

Гра на автоматі Vovka

Хоча графічне оформлення Vovka сучасне, і все виконано в тривимірному форматі, але все стиль представлений так, щоб у гравця складалося враження неначе він потрапив на декілька століть назад. Таке ж відчуття допоможе відчути музичний супровід на ігровому автоматі. При переході в різні твори, воно мінятиметься. Символи Vovka втілюють різні предмети казкового світу, і, коли випадає вдала комбінація вони дійсно стають чарівними і оживають.  Буде на ігровому автоматі і головний герой, але він зустрітися у бонусном раунді, де очікується зміна локації. На задньому плані зображені старі хатинки, де може бути живе бабка з дідом, що випекли знаменитий колобок. Символіка на автоматі Vovka

Структура Vovka представлена 5 барабанами і 9 ігровими лініями.Дух казки передався навіть в оформленні системи управління ігрового автомата. Spin відповідає за запуск обертань. Якщо не хочеться кожного разу протискувати кнопку, то можна перейти на автоматичні спини – autoplay. Розмір ставки призначається за допомогою bet per line. Ігрові лінії також є можливість самостійно регулювати – lines. Не упустили шанс розробники додати опцію максимальної ставки – max bet. Paytable – зведення усіх правил, особливих функцій Vovka.

Сам головний персонаж з’явиться перед геймером в риск-игре. Він не може визначитися з правильною дорогою, і саме в цьому йому треба допомогти. Якщо гравець вчинить правильний вибір, то йому гарантовано подвоєння результату.

Бонус на автоматі Vovka

Скриня – вайлд: стає на місце інших символів, що сприяє формуванню вдалих комбінацій. Але він не оплачується, як і інші спеціальні знаки.

Якщо хочеться запустити бонусный тур, то доведеться зібрати 3-5 скаттеров на барабанах. Користувачеві нараховуватися 10 безкоштовних спінів. При цьому поміняється локація, і удосконалиться анімація.

Інструменти дозволять заробити бонуси за допомогою вибору декількох предметів з 5 лав. Але є і пустушки, завдяки яким тур швидко закінчиться.

Vovka – незвичайна тематика і відмінний функціонал.