Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Wicked Circus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
wicked-circus

Скріншоти ігрового автомата Wicked circus

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Wicked Circus

Улыбающийся клоун

Улыбающийся клоун

x1 Wild

Вишни на ветке

Вишни на ветке

x3 20

x4 40

x5 60

Виноградины

Виноградины

x3 20

x4 60

x5 80

Колокол на кольце

Колокол на кольце

x3 20

x4 40

x5 80

Спелый лимон

Спелый лимон

x3 20

x4 40

x5 80

Классическая семёрка

Классическая семёрка

x3 40

x4 100

x5 200

Звезда

Звезда

x3 60

x4 120

x5 300

Циркове представлення – це завжди весело і захоплююче. Але компанія Yggdrasil вирішила показати цирк таким, яким він часто з’являється у фільмах жахів – страшному і містичному. Такий оригінальний сюжет представлений в ігровому автоматі під назву Wicked Circus . Відкривши його, гравець ніби потрапить в хоррор-фильм і зможе випробувати яскраві і незабутні емоції.
Представлення повинне відбуватися на сцені, тому її зображення стало ігровою локацією для ігрового слота. Творці зображували її в досить похмурих тонах, що роблять загальну картинку тієї, що по-справжньому лякає. Тут можна побачити різні атрибути артистів, розкидані на дерев’яній підлозі.

Грати на автоматі Wicked Circus

Ця картина, що відмінно промальовувала, стала фоном для ігрового поля відеослота. Воно обрамлене лампами і різноколірними стрічками. Складається з 5 ігрових барабанів і 10 активних ліній. Така структура досить типова для цього виробника.
Для управління ігровим процесом в автоматі Wicked Circus є функціональна панель. Як і в інших моделях творця, вона займає нижню частину ігрового дисплея і ніби поміщена на дерев’яні підмостки сцени. Її кнопки мають досить великі і інтуїтивно зрозумілі позначення, так що розібратися з ними зможе навіть новачок. Половина кнопок допомагає відрегулювати різні ігрові показники, а також при необхідності змінити призначені для користувача налаштування. Вибрані значення відразу ж відобразяться в спеціальних вікнах, що дуже зручно.
Після усіх змін можна приступати до запуску ігрових обертань, і для цього в автоматі Wicked Circus є 3 кнопки. Можна активувати звичайні спини, автоматичну гру або запуски по максимальних ставках.

Виграші на автоматі Wicked Circus

Ігрова символіка автомата складається з досить звичних фруктових зображень. Вони стилізовані під тематику ігрового автомата, тому теж виглядають досить похмуро. Але усі вони якісно зображені, а ще допомагають отримувати виграші. Робити це символи будуть за класичними правилами. Для цього вимагається, щоб пара ідентичних знаків вишикувалася у безперервну комбінацію на одній ігровій лінії. Створений ними ланцюжок повинен стартувати на крайньому барабані ліворуч і рухатися управо.
Кожен вдалий запуск в автоматі можна продовжити риск-игрой, що приносить збільшені виграші. Більше призів також принесе дикий знак у вигляді Джокера. Він запускає призовий раунд із загадковим виграшем.