Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Winter Berries

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
winter-berries

Скріншоти ігрового автомата Winter berries

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Winter Berries

Цветная смородина

Цветная смородина

x3 3

x4 10

x5 25

Горсть рябины

Горсть рябины

x3 3

x4 10

x5 25

Плоды шиповника

Плоды шиповника

x3 5

x4 12

x5 50

Горсть калины

Горсть калины

x3 3

x4 12

x5 50

Брусника

Брусника

x3 8

x4 15

x5 75

Ягодка черника

Ягодка черника

x3 12

x4 20

x5 150

Желтая ягода

Желтая ягода

x3 15

x4 40

x5 500

Компанія Yggdrasil підготувала для своїх прихильників ігровий автомат, який зможе уразити їх не своїм сюжетом, а красивою картинкою. Цей слот має назву Winter Berries і пропонує гравцям побувати на природі і насолодитися прекрасним зимовим пейзажем. Тут вона також побачить безліч зимових ягід небаченої краси, які допоможуть йому отримати чудові призи.

Дизайн ігрового автомата Winter Berries

Зовнішній вигляд ігрового автомата приємно здивує гравців. Для зображення пейзажу творці підібрали досить яскраві відтінки, здатні підняти гравцям настрій. А завдяки якісній графіці ця картина виглядає дуже реалістично. На тлі замерзлого озера, ялин і північного сяйва розташувалося ігрове поле автомата. Воно ніби поміщене в раму з гілок, а з двох сторін обрамлено двома вертикальними смужками, що складаються з кубиків льоду. Цифри, вказані на них, відповідатимуть за функціонування активних ліній, яких в автоматі 25.

Ігрових барабанів в слоті 5.

Як грати на автоматі Winter Berries

По такій структурі вестиметься ігровий процес. Але перш ніж його запускати, учасник повинен скористатися навігаційною панеллю. За традицією вона займає нижню частину дисплея, під ігровим полем. Складається з кнопок, стилізованих під шматочки льоду. Усі вони прості у використанні і інтуїтивно зрозумілі. Центральними клавішами запускаються ігрові обертання. Доступні такі режими запусків : ручні, автоматичні або гра по максимальних ставках.
Інші кнопки передбачені для регулювання ігрових показників, відображення вибраних значень і останнього виграшу, а також для зміни призначених для користувача налаштувань.

Функції на автоматі Winter Berries

Тематиці ігрового автомата Winter Berries відповідає і його ігрова символіка. Вона представлена зображеннями соковитих ягід : голубики, брусниці, шипшини і інших. Усі вони також відмінно промальовували. Ці символи є базовими і приносять виграші в основних раундах. Якщо декілька однакових знаків одночасно випаде на одній ігровій лінії, то учасник отримає приз. При цьому важливо, щоб ланцюжок з символів стартував на крайньому барабані ліворуч.
У ігровому автоматі Winter Berries також представлений режим повторних запусків. Тобто, після кожного вдалого обертання ягоди замерзають і залишаються на місці. Якщо після цього випадуть такі ж зображення, респин повторюється. Усе це приносить збільшення виграшу.